Zemes vienības daļas nomas tiesību izsole Dekšāres pagastā

Izsoles objekts – neapbūvēta Viļānu novada pašvaldībai piekritīgas zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 78480070079 daļa, Dekšāres pagastā, Viļānu novadā, kopējā zemes platība 0,95 ha, tai skaitā lauksaimniecībā izmantojamā zeme – 0,95 ha.

Objekta izsoles sākumcena ir 4,50% (četri ar pusi procenti) no Valsts zemes dienesta noteiktās zemes vienības kadastrālās vērtības attiecīgajā gadā.

Nomas tiesību izsoles solis – 0,5% (pus procents) no Valsts zemes dienesta noteiktās zemes vienības kadastrālās vērtības attiecīgajā gadā.

Izsoles veids – mutiska izsole ar augšupejošu soli

Nekustamo īpašumu var apskatīt darba dienās, iepriekš zvanot un vienojoties par apskates laiku pa tālruni: 64662424.

Izsoles dalībniekus reģistrē Viļānu novada pašvaldības administratīvajā ēkā pēc adreses: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Viļānu novads, 1.6.kabinetā, darba dienās, darba laikā, no sludinājuma publiskošanas brīža Viļānu novada pašvaldības mājas lapā līdz 2019.gada 8.novembra pulksten 10.00.

Izsoles vieta un datums – Viļānu novada pašvaldības administratīvā ēka pēc adreses: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Viļānu novads, 2019. gada 11.novembrī plkst. 15.00.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties interneta vietnē www.vilani.lv un Viļānu novada pašvaldības administratīvajā ēkā, pēc adreses: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Viļānu novads, 1.6.kabinetā, darba dienās, darba laikā.

Izsoles noteikumi: ŠEIT

2019-10-22