Aktualitātes

Viļānu vieglatlētu sasniegumi jūnijā

Viļānu vieglatlēti ar nozīmīgiem rezultātiem startēja trīs sacensībās- 5., 8. un 11. jūnijā.

5. jūnijā Varakļānos norisinājās “Madonas Gada jaunatnes vieglatlēts 2019, 1.posms”, kurā piedalījās Edgars Malinovskis U-16 grupā. Sacensībās piedalījās vieglatlēti no Varakļāniem, Madonas, Balviem, Rugājiem, Cesvaines un Viļāniem. Edgars Malinovskis šķēpa mešanā izcīnīja 2.vietu (34,16m).

8. un 11. jūnijā, atjaunotajā Viļānu vidusskolas stadionā Sporta skola pirmo reizi organizēja sacensības vieglatlētikā. 8. jūnijā Viļānos notika Viļānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts un Viļānu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupā. Pieaugušie startēja šādos sacensību veidos: 100m un 500m skrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā.

Savukārt U-16 grupā starp jaunietēm:

1.vieta Adriānai Tumanei 100m skrējienā (15,1sek.), 500m skrējienā (1:51.5min.) un tāllēkšanā (3,99m).

3.vieta Deniss Averčenko 7,67m

11. jūnijā Viļānos norisinājās Viļānu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-14, U-12 un
U-10 grupās, kurās viļānieši arī izcīnīja godalgotās vietas. Sacensībās piedalījās Viļānu, Ludzas, Jēkabpils, Krāslavas, Dagdas un Rēzeknes vieglatlēti.

U-14 grupā starp zēniem Arvim Betleram 3.vieta 100m skrējienā (15,4sek.) un tāllēkšanā (3,57m). Artim Zvīdriņam 1.vieta 500m skrējienā (1:40.1min.). Tomam Ladusānam 2.vieta 100m skrējienā (1:44.5min.). Eduardam Fominam 3.vieta 100m skrējienā(1:44.9min.) un 2.vieta lodes grūšanā (7,51m). Markusam Žikaram 3.vieta lodes grūšanā (7,32m).

Savukārt meitenēm 500m skrējienā Diāna Kazakeviča izcīnīja 3.vietu (1:48.9min.) un Liāna Smirnova 2.vietu lodes grūšanā (7,25m).

U-12 grupā starp meitenēm Tatjana Buivide izcīnīja pildbumbas mešanā 3.vietu (6,75m). Starp zēniem spēcīgākie bija Aidis Mironovs 2.vieta pildbumbas mešanā (7,5m) un 3.vieta 500m skrējienā (1:47.0min.). Adrians Aleksis Auziņš 60m skrējienā ieguva 3.vietu (9,5se.).

U-10 grupā starp meitenēm Selīna Marija Astašova izcīnīja 3.vietu 60m skrējienā (10,2sek.) un tāllēkšanā (3,15m), 500m skrējienā 2.vietu (1:55.3min.). Liene Malinovska 500m skrējienā izcīnīja 3.vietu (1:56.0sek.). Linda Malinovska tāllēkšanā izcīnīja 2.vietu (3,26m) un pildbumbas mešanā 3.vietu (5,38m). Starp zēniem pildbumbas mešanā 2.vietu izcīnīja Konstantīns Soboļevs (5,49m).

Paldies vieglatlētikas treneriem Jeļenai Tarasovai, Jānim Opincānam un Ksenija Orlovai par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā sacensībām!

Sporta skola izsaka pateicību visiem treneriem par godprātīgu sacensību tiesāšanu.

Informāciju sagatavoja: Guna Popova