Viļānu novadam otrā vieta Veselības nedēļas aktivitātēs

Latvijas Tautas sporta asociācija 14. septembrī Rīgā, Zelta boulinga un skvoša centrā rīkoja Veselības nedēļas 2017 noslēguma pasākumu. Pašvaldību grupā mazāk par 5 tūkstošiem iedzīvotāju Viļānu novads izcīnīja otro vietu un saņēma 150 EUR dāvanu karti sporta inventāra iegādei.

Starptautiskā Veselības nedēļa visā Latvijā notika no 2017. gada 29. maija līdz 4. jūnijam. Viļānu novadā Veselības nedēļas ietvaros varēja piedalīties vairākos pasākumos: ģimeņu sporta svētkos, bērnudārzu bērnu sporta svētkos, sporta aktivitātēs Viļānu vidusskolā un Dekšāres pamatskolā, piedalīties nūjošanas apmācībā instruktora vadībā, seminārā par traumu riska mazināšanas iespējām dažādos sporta veidos darbā ar bērniem un jauniešiem, veselību veicinošā vingrošanas nodarbībā senioriem, novada atklātajos dambretes un futbola čempionātos.

Paldies visiem Veselības nedēļas pasākumu vadītājiem un, protams, visiem, kas ievēroja veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kas ir pamats labai fiziskai un garīgai pašsajūtai! Uz sadarbību un tikšanos nākamgad maijā!

Lolita Malinovska
Sporta skolas metodiķe