Aktualitātes

Viļānu novada pludmales volejbola čempionāta rezultāti

Viļānu novada pludmales volejbola čempionāta rezultāti

17. un 19.jūnijā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm. Šogad uz sacensībām ieradās 8 sieviešu un 8 vīriešu komandas – no Rēzeknes, Ludzas, Rēzeknes novada un Viļāniem. Vairākas spēles bija interesantas un saspringtas, jo bija nepieciešami trīs seti, lai noteiktu spēles uzvarētāju. 

Komandas izlozes kārtībā tika sadalītas 2 apakšgrupās, lai katras apakšgrupas divas spēcīgākās komandas spēlētu pusfinālā un vēlāk arī finālā.

Sieviešu komandu konkurencē duets „LiLi” (Jeļizaveta Puzāne/Linda Bumbiša finālā uzvarēja komandu „Piles” (Jekaterina Borisovska-Cvetkova/Elīna Zujāne) (21:14; 21:18). 3.vietu izcīnīja komanda „Tandēms” (Santa Ostrovska/Anita Gudrika), uzvarot komandu “Bērzgale” (Viktorija Žukova/Anna Tripane) (21:10; 21:16). Labākās spēlētājas kausu saņēma Jeļizaveta Puzāne. Rezultāti(Pdf)

Vīriešu komandu konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva komandas no Rogovkas „Lielais Kristaps” volejbolisti Sandris Turlajs un Kristaps Turlajs, kas finālā divos setos (21:11 un 21:13) pārspēja komandu „Dzirnavas” (Ilmārs Malinovskis/Mareks Malinovskis), bet pie bronzas godalgām tika komanda „Pēdējā cerība” (Sandis Valenieks/Artūrs Kazāks), kas spēja būt pārāki pār komandu “Olimpieši” (Ermīns Potašs/Artis Zvīdris) (21:13; 22:20). Par čempionāta labāko spēlētāju tika atzīts Sandris Turlajs. Rezultāti (Pdf)

Pirmo trīs vietu dalībnieki saņēma medaļas un diplomus, labākais spēlētājs – balvu. Paldies komandām par aktīvu dalību Viļānu novada pludmales volejbola sacensībās!

Teksts un foto: Lolita Malinovska
Sporta skolas metodiķe

 

2017-06-20
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A