Viļānu novada jaunieši uzvar Ādas Bumbas sacensībās futbolā

Latvijas Futbola federācija (LFF) šogad atjaunojusi kādreiz populārās Ādas Bumbas sacensības, kuru pirmsākumi meklējami jau pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Toreiz sacensības ieguva lielu popularitāti un masveidību, bet pēc valsts neatkarības atjaunošanas LFF šāda veida turnīrus atsāka organizēt 1997. gadā. Jau jaunā formātā tie turpināja norisināties līdz 2008. gadam.

Turnīra atjaunošanas gadā reģionālās Ādas Bumbas priekšsacīkstes futbolā 8:8 norisinājās Vidzemē, Kurzemē un Ziemeļaustrumos. Finālturnīrā piedalījās atlases sacensību labākās komandas.

Sestdien, 13. oktobrī, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā notika atjaunotā Ādas Bumbas turnīra U-13 un U-15 vecuma grupas finālsacensības. Katrā vecuma grupā spēlēja sešas komandas. Jaunākajā uzvaru svinēja Gulbenes BJSS komanda, bet vecākajā – Viļānu novada Sporta skolas komanda.

Viļānu novada Sporta skolas komanda U-15 grupā izcīnīja trīs uzvaras un divus neizšķirtus, savos vārtos tā arī neielaižot nevienu bumbu un izcīnot 1.vietu. Bez zaudējumiem iztika arī FK Valor-Ropaži vienība, kuras kontā divi panākumi un trīs neizšķirti, bet par punktu atpalika Alojas NSS.

Pēc finālturnīra visiem sacensību dalībniekiem LFF dāvināja biļetes uz Latvijas izlases UEFA Nāciju līgas spēli pret Kazahstānu, kura notika 13.oktobra vakarā Daugavas stadionā.

Viļānu komandas sastāvā spēlēja: Andis Šarigins, Juris Atajevs, Aleksejs Tārauds, Artūrs Čerņavskis, Arvis Veips, Kristaps Kostunkevičs, Haralds Meijers, Dans Cakuls, Robijs Lukass Mālnieks.

Paldies, trenerim Andrejam Slavickim par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

U-15 vecuma grupas rezultāti:

Nr.

Komanda