Viļānu novada čempionāts galda tenisā

4. novembrī plkst.10.00 Rēzeknes tehnikuma Viļānu mācību vietas sporta zālē norisināsies Viļānu novada čempionāts galda tenisā. Pieteikšanās sacensību dienā līdz plkst.9.50.

NOLIKUMS

Mērķis.

1. Popularizēt galda tenisu Viļānu novadā.
  2. Noskaidrot labākos galda tenisa spēlētājus.
  3. Piedāvāt saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Laiks un vieta.

Sacensības notiks 2017.gada 4.novembrī. Sacensību sākums 10.00, Viļāni, Kultūras laukums 1, Rēzeknes tehnikuma sporta zālē Viļānos.

Sacensību vadība.

Sacensības organizē Viļānu novada pašvaldības Sporta skola. Sacensību galvenais tiesnesis - A.Šlapakovs (tel. 28646365).

Sacensību dalībnieki.

Sacensībās var piedalīties jebkurš Viļānu novada iedzīvotājs, kurš ir apguvis spēles pamatus un ievēro sacensību noteikumus.  Organizatori var uzaicināt dalībniekus no citiem novadiem.

Sacensību norise.

•      Sacensību sistēmu izveido tiesnesis sacensību dienā, ņemot vērā dalībnieku skaitu.
  •      Sacensības notiks: vienspēlēs un dubultspēlēs. Dalībnieki ir arī sacensību tiesneši.
  •      Par uzvaru dalībnieks saņem 1 punktu, par zaudējumu - 0. Uzvar dalībnieks ar lielāko kopējo punktu summu.

Ja vienāds punktu skaits, vērtē:

1. Savstarpējo spēļu rezultātu.
  2. Savstarpējo spēļu uzvarēto un zaudēto setu attiecību.
  3. Visu spēļu uzvarēto un zaudēto setu attiecību.

Apbalvošana.

•     Apbalvošana notiek sacensību dienā pēc rezultātu apkopošanas.
  •     Sacensību 1. - 3. vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

Pieteikumi.

Pieteikšanās sacensību dienā līdz plkst. 9.50. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads. Katrs dalībnieks parakstās par atbildību par savu veselības stāvokli.

2017-10-31
Twitter Instagram Facebook