Viļānu novada atklātais čempionāts MIX komandām volejbolā

2019. gada 7. aprīlī Viļānu vidusskolas sporta zālē notika Viļānu novada atklātais čempionāts MIX komandām volejbolā. Čempionātā piedalījās četras komandas – “SK Spāks” no Rēzeknes, “Brigada UH” no Čornajas pagasta, “Jaunieši” un “Viļānu MIX”, kas pēc apļa sistēmas izspēlēja katra ar katru spēli līdz diviem uzvarētiem setiem, tā noskaidrojot uzvarētājus.

Spraigā cīņā par volejbola kausa ieguvējiem kļuva “SK Spāks” komanda  (Aleksandrs Zeltiņš, Maksims Mihņonoks, Modris Vasiļevskis, Artis Zvīdris, Ausma Meinerte un Jekaterina Borisovska - Cvetkova) – 8 punkti. Godalgoto 2.vietu ieguva komanda „Viļānu MIX” (Simona Prikule, Marita Vulāne, Vladislavs Buivids, Juris Meļņiks, Ilmārs Malinovskis, Edgars Malinovskis un Mareks Malinovskis) - 6 punkti, bet 3.vietu izcīnīja komanda „Brigada VH” (Otomārs Kvitkovskis, Eduards Dekterevs, Dmitrijs Trūlis, Nikita Kopmanis, Linda Keisele un Santa Springa) – 4 punkti.   Par labākiem spēlētājiem Viļānu novada čempionātā tika atzīti Artis Zvīdris (“SK Spāks”) un Ausma Meinerte (“SK Spāks”).

Veiksmi arī turpmākās sacensībās!

Rezultāti (Pdf)
Spēļu grafiks (Pdf)

Guna Popova
Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas metodiķe