Aktualitātes

Viļānos norisinājās pasākums dabā visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un saliedēšanai

Viļānos norisinājās pasākums dabā visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un saliedēšanai

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” 7. jūlijā Viļānos organizēja "Pasākumu visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai ESF projekta "Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" ietvaros.

Pārgājienā piedalījās Viļānu novada iedzīvotāji ar saviem tuviniekiem, ģimeni un draugiem. Pasākums tika rīkots ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi visām iedzīvotāju vecuma grupām. Kopīgi pavadījām laiku fiziskās aktivitātēs, veicot pārgājienu pa maršrutu Viļānu stadions – Viļānu ezers – Maltas upe – Viļānu HES - Viļānu muiža – Lakstīgalu sala. Kontrolpunktos dalībnieki atbildēja uz jautājumiem un pildīja dažādus fiziskos uzdevumus, kas rādīja komandas saliedētību. Maršruta ietvaros komandas arī meklēja dažādus atslēgas vārdus, lai radītu jaunu leģendu par Viļānu novadu. Veicot pārgājiena maršrutu, tika izveidotas sešas komandas, kas sastāvēja no 3-4 dažāda vecuma cilvēkiem – bērniem, pieaugušajiem un senioriem.

Pēc maršruta veikšanas dalībnieki kopā pagatavoja augsto zupu, kā arī dalījās iespaidos par pasākumu un vērtēja radītās leģendas.

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jeļena Litvjakova
2018-07-10
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A