Aktualitātes

Vieglatlētiem labi rezultāti vasaras sezonas sākumā

Vieglatlētikā jau ir sākusies vasaras sacensību sezona. Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti jau vairākās sacensībās ir ieguvuši godalgotās vietas.

10. maijā Saldū norisinājās Sportland kauss vieglatlētikā, kur 3.vietu 800m skrējienā ar rezultātu 2:27,96 min. izcīnīja Simona Prikule.

11. maijā pirmo reizi Rēzeknē norisinājās “Jāņa Zirņa” Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā. Edgars Malinovskis “C” grupā ieguva 3.vietu ar rezultātu 27,69 m.

12. maijā Ogrē norisinājās Latvijas XXVII Universiāde vieglatlētikā, kur Viļānu novada Sporta skolas audzēkne Alevtīna Tarasova izcīnīja 1.vietas tāllēkšanā (5,59 m) un 4x100 m stafetē.

19. maijā norisinājās Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā C un D grupām, kur Viļānu novada sporta skolas audzēkņi Alīna Saprovska ieguva 3.vietu bumbiņas mešanā (21,36 m) un Edgars Malinovskis 2.vietu lodes grūšanā (7,48 m).

19. maijā Ogrē Alevtīna Tarasova piedalījās Starptautiskās XXXIII SELL studentu spēlēs un ar rezultātu 5,80 m izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā.

21. maijā norisinājās Līvānu novada atklātais čempionāts, kurā piedalījās vairāki Viļānu novada Sporta skolas vieglatlēti. Alevtīna Tarasova starp sievietēm izcīnīja 1.vietas tāllēkšanā (5,60 m) un 100 m skrējienā (12,57 sek.).

Simona Prikule “B” grupā meitenēm ieguva 1.vietas tāllēkšanā (4,74 m) un 1000 m skrējienā (3:16,06 min.), kā arī izcīnīja 2.vietu 100 m skrējienā ar rezultātu 14,08 sek.

Olga Belova ieguva 1.vietu 1500 m skrējienā (5:37,52 min.) un 2.vietu 800 m skrējienā (2:35,39 min.).

Paldies Sporta skolas treneriem Jeļenai Tarasovai un Jānim Opincānam par ieguldīto darbu!