Aktualitātes

Veiksmīgie starti sporta veterānu – senioru spēlēs

Aizvadītājās brīvdienās, 13. – 14. jūlijā Latvijas sporta veterānu – senioru spēlēs Jēkabpilī Viļānu novada pārstāvji guva labus rezultātus dažādās sporta disciplīnās. Jāatzīmē, ka šīs sporta spēles šogad svin 50.jubileju. Viļānu novada pārstāvji sacensībās piedalījās pirmo reizi un jau ar labiem rezultātiem, iegūstot godalgotas vietas.

Sieviešu komanda vecuma grupā „+35” ieguva trešo vietu handbolā, savukārt vieglatlēte Tamāra Tarasova izcīnīja trīs medaļas, iegūstot otro vietu šķēpa mešanā, trešo vietu lodes grūšanā un diska mešanā.

Labi starti izdevās arī Jeļenai Tarasovai, kura izcīnīja otro vietu lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

Vīriešu konkurencē Viļānu novada vīriešu volejbola komanda sacensībās izcīnīja septīto vietu.

Liels dalībnieku skaits bija vērojams skriešanas sacensībās – Viļānu novada pārstāvis Aivars Strods izcīnīja divas ceturtās vietas 1500 m un 400 m skrējienos.

Viļānu novada Sporta skolas pārstāvji novada iedzīvotājiem izsaka pateicību par atsaucību un drosmi!