Aktualitātes

Veiksmīgi aizvadīta darts sezona

Veiksmīgi aizvadīta darts sezona

Pavasara sezonā norisinājās vairāki darts sacensību posmi, kuros Viļānu novada pārstāvji guva augstus rezultātus un izcīnīja čempionu titulus. 

22.aprīlī Bauskā norisinājās LSVS sacensības dartā. Viļānu novada komandu pārstāvēja Aivars Šutka, Laimonis Naglis, Gunārs Ozoliņš un Marija Ružāne. Spraigās cīņās deviņu komandu konkurencē Viļānu novada komanda izcīnīja 1.vietu.

20.maijā noslēdzās Darts Austrumi 2016./2017.gada sezona. Pēdējais posms norisinājās Viļānos, kurā startēja vienpadsmit dalībnieki. Kungu konkurencē, uzvarot visās spēlēs, 1.vietu izcīnīja Aivars Šutka, 2.vietu, pateicoties labākai legu attiecībai, ar astoņām uzvarām izcīnīja Oskars Kuzmans. Ar tikpat uzvarām 3.vieta Laimonim Naglim. Dāmu konkurencē uzvarēja Zeltīte Strade, 2.vieta Anitai Punculei un 3.vieta Marijai Ružānei.

Kopvērtējumā pēc aizvadītajiem 7 posmiem pārliecinoši uzvaras laurus plūca Aivars Šutka (52p.) un Zeltīte Strade (40p.), 2.vietas izcīnīja Laimonis Naglis (43p.) un Marija Ružāne (33p.), 3.vietā Gunārs Ozoliņš (25p.) un Avelīna Lāce (26p.). Sezonas noslēguma rezultātu paziņošana un uzvarētāju sumināšana notika pasākumā atpūtas kompleksā “Pērtnieki”.

28.maijā norisinājās pēdējā kārta Vecpiebalgas šautriņu mešanas čempionātā. Deviņus mēnešus pēc kārtas spēlētāji cīnījās par čempionu titulu.
Pēdējās kārtas sacensības norisinājās Inešos – viesu namā “Dzirnavas”, kurā piedalījās 25 dalībnieki (7 dāmas un 18 kungi) no Kārsavas, Ludzas, Līgatnes, Lizuma, Saikavas, Inčukalna, Madonas, Priekuļiem, Valmieras, Viļāniem, Veselavas, Vestienas un Vecpiebalgas novada.

Par noslēdzošās kārtas uzvarētāju kļuva Nauris Gleglu. Ar Nauri finālā spēkojās 2014./2015. gada sezonas čempions Gunārs Zommers, bet savstarpējās spēlēs nācās atzīt pretinieka pārākumu. 3.vietu izcīnīja viļānietis Aivars Šutka, kurš pārspēja Uģi Āboliņu. Līdz ar to Aivars nodrošināja pirmo vietu kopvērtējumā un kļuva par čempionu.

Dāmu konkurencē Zeltītei Stradei pārliecinoša uzvara, otrājā vietā Avelīna Lāce un trešā vieta Marijai Ružānei.

Kopvērtējums

Kungu TOP – 3

1.vieta – Aivars Šutka 194 p.
2.vieta – Laimonis Naglis 189 p.
3.vieta – Antons Kuzmans 174 p.

Dāmu TOP – 3
1.vieta – Zeltīte Strade 151 p.
2.vieta – Avelīna Lāce 113 p.
3.vieta – Marija Ružāne 101 p.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos turnīros visas sezonas garumā un lai veiksmīga nākamā sezona!

Teksts: Lolita Malinovska, Sporta skolas metodiķe
Attēlā: Veterānu komanda sacensībās Bauskā

2017-06-16
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A