Uzklausīšanas sanāksme par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu

06.12.2012. uzklausīšanas sanāksme par SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu.

2012.gada 6.decembrī plkst.11:00 Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē, Atbrīvošanas aleja 95, Rēzeknē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk tekstā – Komisija) rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība”  iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2012.gada 5.decembrim (kontaktpersona Jānis Kravalis, t.67873192;  janis.kravalis@sprk.gov.lv).

Iepazīties ar SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība”  iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projekta kopsavilkumu var Komisijas mājas lapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā:Sākumlapa > Licences, tarifi > Atkritumu apsaimniekošana > Tarifi > Iesniegtie tarifu projekti.

Ar SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība”  iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju var iepazīties SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” „Križevniki 2”, Križevņikos, Ozolaines pagastā, Rēzeknes novadā katru dienu no plkst.10:00 līdz plkst.16:00, iepriekš sazinoties ar Aigaru Metlānu t.28359080.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam  nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

2012-11-20