Viļānu gadatirgus

Tirgus administrācijas paziņojums tirgotājiem (17.03.2017.)

Viļānu Amatnieku tirgus administrācija aicina stādu, koku, puķu un dzīvnieku tirgotājus laicīgi pieteikt savu dalību ikmēneša gadatirgū, lai tiktu izveidots pastāvīgs tirdzniecības vietu plāns Raiņa ielai (gar stadionu).

Vietu rezervācija iespējama tikai pie tirdzniecības administratores Ērikas Jermanovas, tālr. 24864734, e-pasts: tirgus@vilani.lv.

Preču izvietošana atļauta tikai rezervētajā (pie izvietotās norādes ar fiziskas vai juridiskas personas datiem) un/vai ierādītajā vietā. Aicinām tirgotājus patvaļīgi neaizņemt tirdzniecības vietas un sadarboties, pretējā gadījumā tie var tikt administratīvi sodīti!

Pastāvīgajiem tirgotājiem lūgums veikt „Pašvaldības tirgus nodevas” priekšapmaksu (pēc vietas rezervācijas)!

Izmaiņas tiek veiktas tirgus ērtības uzlabošanai un veiksmīgas sadarbības veicināšanai!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

2017-03-17
Twitter Draugiem Facebook