Spraiga cīņa par pirmo vietu Sporta svētkos

19. augusta saulainajā rītā Viļānu pilsētas stadionā pulcējās aktīvākie Viļānu novada iedzīvotāji, lai šo dienu pavadītu sportiskā garā, iesaistoties dažādās fiziskās aktivitātēs. Sporta svētkos piedalījās deviņas komandas - Viļānu vidusskola, LPKS “Viļāni”, “Serviss”, “Sokolki”, “Autoskola” un četras dažādas draugu, radu, sporta atbalstītāju komandas. Īpašs prieks ir par tām komandām, kuras sporta svētkos piedalījās pirmo reizi. Un, protams, bija arī līdzjutēji, kas nāca atbalstīt savus radus un draugus.

Kad Viļānu novada pašvaldības priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova atklāja sporta svētkus, tad visas komandas devās pārbaudīt spēkus, veiklību un veiksmi 10 dažādās disciplīnās: “Zelta roka”, “Safari”, “Zirgu braucējs”, “Bumbu kokteilis” u.c.

Cīņa starp komandām kopvērtējumā izvērsās ļoti spraiga, jo pirmo divu vietu ieguvējus šķīra tikai puspunkts. Uzvarēja komanda “Viļānu vidusskola”. Komandā startēja: Ingūna Rubule, Iveta Malta, Jeļena Tarasova, Juris Meļņiks, Dainārs Lācis, Žanis Strūbergs, Jaroslavs Mačulis, Vladislavs Buivids, Simona Prikule, Aleksejs Čakovs. 2.vietā komanda “Senie vaļi”. Trešajā vietā ierindojās komanda “Smurfi”.

Šogad arī tika organizēts konkurss komandu kapteiņiem “Zelta atslēdziņa”, kur pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma vērtīgas balvas. Visveiksmīgākā izrādījās Agita Betlere (“Smurfi”), otrā vieta Ilmāram Malinovskim (“Senie vaļi”) un trešā vieta Jurim Meļņikam (“Viļānu vidusskola”).

Sacensībās zaudētāju nebija, jo balvas saņēma visas komandas un visu komandu kapteiņi!

Bērniem bija iespēja rādīt savas riteņbraukšanas prasmes velošķēršļu joslā, izlēkāties piepūšamajās atrakcijās un darboties vairākās radošajās darbnīcās. Savukārt jaunās māmiņas, tēti un vecvecāki ar bērniņiem varēja piedalīties Līgas Zvejsalnieces vadītajā nodarbībā, vingrojot kopā ar mazuļiem.

Paldies par krāšņajiem priekšnesumiem deju grupām “Bon bongas”, “Saules zaķīši”, “Adelante” (vadītāja Inna Seļģicka) un eksotisko deju grupai “Oreo” (vadītāja Rasma Platače)!

Viļānu novada Sporta skola pateicas visiem tiesnešiem un līdzjutējiem. Īpašs paldies komandu kapteiņiem par spēju saliedēt un aicināt Viļānu novada iedzīvotājus aktīvi pavadīt savu brīvo laiku!

Teksts: Lolita Malinovska
Foto: Margarita Isajeva