Aktualitātes

Sportoja paši mazākie

Sportoja paši mazākie

Saulainajā 30.maija rītā Viļānu pilsētas stadionā jau trešo gadu pēc kārtas pulcējās pirmsskolas vecuma bērni, lai iesaistītos kopīgās rotaļās un atrakcijās. Palīgs bērniem bija pieaicinātais mākslinieks, kurš ļoti labprāt atbalstīja un uzmundrināja mazos sportistus. Šogad pasākumu kuplināja arī ciemiņi no Riebiņu novada.

Sporta diena iesākās ar visu pasākuma dalībnieku iesildīšanos un kopīgu vingrošanu, pēc kuras bērni dalījās komandās un svētki varēja sākties. Katra komanda izspēlēja pašu sagatavotās stafetes – florbola stafeti, braukšanu ar velosipēdiem un citas. Par aktīvu dalību beigās katra grupiņa saņēma garšīgas un arī noderīgas pārsteiguma balvas, par kurām parūpējās Viļānu novada pašvaldība. Tāpat arī katras iestādes vadītājas pateicībā par piedalīšanos saņēma pa konfekšu kārbai.

Pavisam pasākumā piedalījās desmit grupiņas no Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādēm, Viļānu pilsētas bērnudārza bērni, kā arī ciemiņi – viena grupiņa no Riebiņu novada pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis”, kopumā aptuveni 190 dalībnieki vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem.

Viļānu novada pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” vadītāja Ārija Strupiša pastāstīja, ka bērniem pasākums ļoti paticis, arī ciemiņi no Riebiņiem devās mājās apmierināti par izdevušos un saulaino sporta dienu. Tāpat viņa arī izsaka pateicību Viļānu kultūras nama apskaņotājam Sergejam un „māksliniekam” Allai par ciemošanos pasākumā, kā arī „Bitīte” skolotājai Lāsmai, kuras uzņēmība šo sporta pasākumu rīkot nenoplaka arī šogad.

Jāatzīmē, ka raksturīgi katru gadu ir tas, ka mazos sportistus daba ir lutinājusi vienmēr pasākumā dienā ir ļoti silti.

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2013-06-04
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A