Aktualitātes

Skolēnus aicina piedalīties animācijas filmas veidošanā

Skolēnus aicina piedalīties animācijas filmas veidošanā

Viļānu Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība sadarbībā ar animatori Daci Liepu un filmu studiju SIA “Avārijas brigāde” 2016. gadā uzņems animācijas filmu latgaliešu valodā “Vasals, Vinnej Pūk!”. Lai izveidotu animācijas filmu un nosūtītu to kā latgaliešu apsveikumu Alana Aleksandra Milna tēlam Vinnijam Pūkam 90 gadu jubilejā, skolēnus aicina piedalīties:

  • Runas darbnīcā “Muna Skreineite”, lai ierunātu Marutas Latkovskas radīto 3 filmas personāžu Luoceiša Mikeleiša, Ružovuo sivieneņa un Palādys Zolis tekstu latgaliešu valodā. Tikšanās Viļānu Mūzikas un mākslas skolā no 6. līdz 9. jūnijam ik rītu no plkst.10.00 līdz 12.00. Pieteikšanās līdz 31. maijam.
  • Tulkošanas konkursā no latgaliešu uz angļu valodu “Muna Skreineite angliski”. Konkurss norisināsies Viļānu vidusskolā no 19. līdz 21. septembrim. Žūrijas komisija – angļu valodas skolotāji – atlasīs veiksmīgāko latgaliski rakstītā “Vasals, Vinnej Pūk!” teksta tulkojumu – titrus filmai. Pieteikšanās līdz 10. septembrim.
  • Viļānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem būs iespēja:
    • zīmēt filmas saturu un tēlus mākslinieces Maijas Podniekas meistarklasēs “Madaunīks i cyti objekti”, kas norisināsies no 5. līdz 9. septembrim;
    • no 3. līdz 7. oktobrim animatores Daces Liepas animācijas meistarklasē filmēt un veidot filmu;
    • aranžētāja un skaņu režisora Eināra Lipska mūzikas darbnīcā “Sūleju, vieleju” no 10. līdz 14. oktobrim kopā aust filmiņas muzikālo audumu – dziesmu, pavadījumu, skaņu.

Pieteikšanās: zvanot uz tālr.26991644 vai 26532699, rakstot uz e-pasta adresi vilanims@yahoo.com vai pie Viļānu Mūzikas un mākslas skolas administrācijas. 

2016-05-27
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A