Aktualitātes

Skolēni tikās ar uzņēmējiem

Skolēni tikās ar uzņēmējiem

8. decembrī Latgales Uzņēmējdarbības centra (LUC) pārstāvji aicināja Viļānu vidusskolas audzēkņus uz interaktīvu nodarbību un tikšanos ar uzņēmējiem, lai rosinātu jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, kā arī veicinātu izpratni par to, kāda ir uzņēmēju ikdiena un ceļš uz panākumiem. 

LUC pārstāvji runāja ar jauniešiem par uzņēmējdarbību, biznesa idejām un biznesa plāniem, iesaistot viņus sarunā par to, kas, viņuprāt, ir nepieciešams veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī iepazīstināja ar Latvijā veiksmīgi īstenotām un neparastām biznesa idejām.

Savukārt no uzņēmēju loka uz Viļānu vidusskolu tika uzaicināts AS “Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacijas” valdes priekšsēdētājs Juris Trops un viļānietis, Viļānu vidusskolas absolvents un SIA “ALBA-LTD” valdes priekšsēdētājs Igors Lucijanovs. Abi uzņēmēji pastāstīja skolēniem par savām mācību gaitām, kā nonāca amatos, kuros atrodas šodien, kā arī nemitīgi uzsvēra to, cik liela nozīme ir laikam gan kopumā, gan esot par uzņēmēju.

Cerams, ka skolēni, tiekoties ar LUC speciālistiem un uzņēmējiem, saņēma iedrošinājumu sekot saviem sapņiem un neatstāt novārtā idejas, kuras pavisam tuvā nākotnē varētu pārtapt par veiksmīgas uzņēmējdarbības stāstiem!
Teksts un foto: Margarita Isajeva

sabiedrisko attiecību speciāliste

2016-12-12
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A