Aktualitātes

Par Viļānu novada domes priekšsēdētāju ievēlēta Jekaterina Ivanova

Par Viļānu novada domes priekšsēdētāju ievēlēta Jekaterina Ivanova

Vakar, 13. jūnijā notika jaunievēlētā Viļānu novada domes deputātu sasaukuma pirmā domes sēde, kur darba kārtībā galvenie uzdevumi bija novada priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana, amatpersonu paraksta tiesību apstiprināšana, kā arī patstāvīgo komiteju sastāva izveide. Sēdē piedalījās visi 15 ievēlētie deputāti.

Atklātajā balsojumā ar astoņām balsīm „par” un septiņām „pret” par Viļānu novada priekšsēdētāju tika ievēlēta Jekaterina Ivanova („Saskaņas centrs”), tāpat ar lielāko pārsvaru, astoņām balsīm „par” un septiņām „pret”, uz nākamo sasaukumu apstiprināts priekšsēdētāja vietnieks – Arnolds Pudulis („Saskaņas centrs”).

Jaunievēlētā Viļānu novada priekšsēdētāja izteica pateicību deputātiem, kā arī novēlēja visiem strādāt draudzīgā un saliedētā atmosfērā.

Domes sēdē tika apstiprināts arī komiteju sastāvs. Finanšu patstāvīgajā komitejā apstiprināti – Jekaterina Ivanova („Saskaņas centrs”), Arnolds Pudulis („Saskaņas centrs”), Jevdokija Šlivka („Vienoti Latvijai”), Juris Galerijs Vidiņš („Vienotība”), Andris Kozulis („Latvijas Zemnieku Savienība”), Vasīlijs Arbidāns („Saskaņas centrs”), Inta Brence („Vienotība”), Ilze Valeniece („Latgales partija”), Daiga Ceipiniece („Latvijas Sociāldemokrātiskā partija”), Ilze Grolmusa („Alternative”), Inga Zunda („Latvijas Zemnieku Savienība”), Leopolds Naglis („Vienoti Latvijai”).

Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sastāvā – Daiga Ceipiniece („Latvijas Sociāldemokrātiskā partija”), Felicija Leščinska („Saskaņas centrs”), Ilze Valeniece („Latgales partija”), Inga Zunda („Latvijas Zemnieku Savienība”), Leopolds Naglis („Vienoti Latvijai”), Inta Brence („Vienotība”), Lūcija Veselova („Saskaņas centrs”),Faina Sokolova („ Saskaņas centrs”), Jevdokija Šlivka („Vienoti Latvijai”), Juris Galerijs Vidiņš („Vienotība”).

Sēdes protokols 13.06.13.

Sigita Āboliņa,

Viļānu novada sabiedrisko attiecību speciāliste

2013-06-14
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A