Norisinājās pēdējais Latvijas kausa 3. posms svarbumbu raušanas disciplīnā

8. septembrī Krustpils novadā, Kūku pagastā, Mežārēs norisinājās pēdējais Latvijas kausa 3. posms svarbumbu raušanas disciplīnā, kur veiksmīgi startēja Viļānu novada komanda. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Krustpils novada, Rīgas, Rugājiem, Daugavpils, Viļāniem, Vecumniekiem un Ventspils.

Jauniešu grupā savās svara kategorijās 2.vietas izcīnīja Normunds Vuguls un Edijs Strušelis, bet 3.vietas Kristeram Vanagam un Ērikam Ruskulim.

Starp juniorēm godpilnā 1.vieta Ligitai Stirānei. Junioru grupā, savā svara kategorijā, zelta medaļu izcīnīja Artūrs Volks, 2.vieta Edijam Strušelim, 3.vieta Ērikam Ruskulim.

Sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Inta Cvilikovska un 3.vietu ieguva Mārīte Caune. Vīriešu grupā savā svara kategorijā zelta medaļu izcīnīja Māris Rubulis.

Veterāniem savās vecuma grupās zelta medaļu izcīnīja Pēteris Plots, 2.vietas Mārim Rubulim un Ananijam Matvejevam un 3.vieta Aldim Rutkovskim.

Septiņu komandu konkurencē Viļānu novada komanda “Viļānu bitīte” Latvijas kausa 3.posma stafetē un kopvērtējumā jauniešu, junioru un pieaugušo grupās izcīnīja 2.vietas.

Pēc pēdējā 2018.gada Latvijas kausa 3.posma svarbumbu celšanā savā svara kategorijā par labākajiem rezultātiem individuāli kausus saņēma Mārīte Caune, Edijs Strušels un Māris Rubulis.

Viļānu novada komanda “Viļānu bitīte” 2018.gada Latvijas kausa kopvērtējumā pieaugušo grupā ieguva 1.vietu, bet jaunieši un juniori 2.vietas.

Paldies sportistiem par piedalīšanos un augstajiem sasniegumiem!

Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas
 metodiķe Lolita Malinovska