Aktualitātes

Mazajiem ķipariem – jau ceturtie sporta svētki

Mazajiem ķipariem – jau ceturtie sporta svētki

Vakar, 3.jūnijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Viļānu pilsētas stadionā pulcējās mazākie sportisti – pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, lai kopā ar audzinātājām un skolotājām dienu pavadītu sportiskā un rotaļīgā gaisotnē. Šogad kopumā sporta svētkos piedalījās ap 180 bērnu no Viļānu un Riebiņu novadu pirmsskolas izglītības iestādēm.

Svētki kā allaž iesākās ar kopīgu iesildīšanos kopā ar spēļu pasaules karalieni Bārbiju, kura bija ieradusies ciemos, lai izklaidētu bērnus un ar tiem kopā arī pasportotu.

Visiem sporta svētku dalībniekiem izturību un jauki pavadītu laiku vēlēja arī Viļānu novada pašvaldības priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova, cerot, ka nākamgad mazo sportistu skaits būs vēl lielāks.

Bērni sacentās braukšanā ar divriteni, knaģu spraušanā un dažādās citās disciplīnās. Jāatzīmē, ka liels atbalsts bērniem bija audzinātājas un skolotājas, kas palīdzēja mazajiem sportistiem tikt līdz finišam.Sacensību noslēgumā, protams, uzvarēja draudzība, jo galvenais pasākuma mērķis bija kopīgi un aizraujoši pavadīts laiks.

Visi svētku dalībnieki balvās saņēma gardas dāvanas, par kurām īpašs paldies Markelovu pārim, kurš sagādāja gardo prieku mazajiem sportistiem, un kura meitiņa Nika apmeklē Radapoles pirmsskolas izglītības iestādi „Bitīte”.

Kā atzina „Bitīte” vadītāja Ārija Strupiša, pasākums izdevās un arī šogad par laimi saulīte lutinājusi sporta svētku dalībniekus.

„Tiksimies nākamgad nu jau piektajos – jubilejas sporta svētkos!”, atvadoties sacīja Ā. Strupiša.

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2014-06-04
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A