Aktualitātes

Konkursa "Viļānu novada uzņēmums 2017" noslēguma pasākums

Konkursa

Otro gadu Viļānu novada pašvaldība rīko konkursu „Viļānu novada uzņēmums”. Šogad konkursam tika pieteikti pretendenti astoņās nominācijās, komisija vērtēja pretendentus, kuri aktīvi darbojas novada teritorijā, veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, ražošanas teritoriju pievilcību, nodarbinātību, sabiedrisko aktivitāti, publisko un privāto sadarbību, darba vides pievilcību, nodrošinot novada uzņēmēju plašāku atpazīstamību, to ražotās produkcijas vai pakalpojuma popularizēšanu un citus aspektus.

2018. gada 9. februārī norisinājās svinīgais noslēguma pasākums, kurā godināja konkursa laureātus. Pateicības rakstu par dalību konkursā saņēma SIA “LG HOLZ”, kuru ir izvirzījis Latgales plānošanas reģions. Pateicības rakstus nominācijā “Gada darba devējs”, pēc Valsts ieņēmuma dienesta datiem, saņēma A/S “Latgales CMAS”, A/S “Strūžānu kūdras fabrika” un A/S “Lopkopības izmēģinājumu stacija LATGALE”.

Atzinības rakstus saņēma šādās nominācijās:

  • Gada darba devējs - A/S “Viļānu selekcijas uz izmēģinājumu stacija”

Galvenais darbības virziens - piena lopkopība, graudaugu un kukurūzas audzēšana. Organizē lauksaimniecības izstādes, kas pulcina lauksaimniecības nozares speciālistus, lauksaimniecības tehnikas ražotājus un tirgotājus.

  • Gada ģimenes uzņēmums - Z/S “Zelta kalns”

Saimniecība nodarbojas ar dārzeņkopības audzēšanu, realizāciju.

  • Gada mājražotājs - LPKS “Viļāni”

Piena ražotāju uzņēmums, savu produkciju realizē vairāk kā 30 veikalos. LPKS “Viļāni” uzņem ekskursijas, aktīvi atbalsta kultūras pasākumu organizēšanu.

  • Gada amatnieks – Jānis Mālnieks “Brangovas muiža”

No koka izgatavo dažādas būves, piemēram, bērniem rotaļu laukumus, dārza mēbeles, lapenes, suņu būdas utml.

  • Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs - Andris Višņevskis, “Obelisk Farm”

Saimniecība nodarbojas ar sējas kaņepju audzēšanu. Tā ir vieta, kur izgatavo dažādus kaņepju produktus, vieta, kur var izrauties no ikdienas dzīves un atklāt sevi.  

  • Gada jaunais uzņēmums lauksaimniecības sfērā - SIA “Latgales granulas”

Uzņēmums SIA “Latgales granulas” pārstrādā SIA "Aļņi AS" ražošanas atlikumus, ražojot augstas kvalitātes koksnes granulas.

  • Gada jaunais uzņēmums pakalpojumu sfērā -  IK “JB 2”

Uzņēmuma darbības pamatā ir dažādu kategoriju autovadītāju apmācība, kuras ir A; B; BE; C; CE; D un 95. kods. Rēzeknes CSDD filiālē autoskolai ir ļoti augsti statistikas rādītāji.

  • Gada uzņēmums lauksaimniecības sfērā - SIA “Per Frandsen”

Galvenā nozare: augkopība un graudaugu, pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšana. Uzņēmums veic savas saimniecības modernizāciju atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajām.

  • Gada uzņēmums pakalpojumu sfērā - SIA “TASS”

Uzņēmums darbojas 3 nozarēs: pārtikas tirdzniecība, autoveikals un kombinētās lopbarības veikals.

  • Gada uzņēmums – novada VIP - A/S “Lopkopības izmēģinājumu stacija LATGALE”

Uzņēmums apsaimnieko lauksaimniecībā izmantojamo zemi, audzē liellopus un graudus, ražo un realizē pienu.

Jeļena Litvjakova

sabiedrisko attiecību speciāliste

2018-02-12
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A