Kalendārs 04.05.2017

Diskotēka ar DJ Arnis un DJ Dween

Diskotēka ar DJ Arnis un DJ Dween?v=1529865521

Laiks: 4. maijā plkst.22.00

Vieta: Viļānu pilsētas stadions, Viļāni

Apraksts: Dejas visas nakts garumā ar DJ Arni un DJ Dween. DJ Dween ar mūziku nodarbojas jau kopš 2002. gada, bet profesionāli deju un klubu mūzikai pievērsās 2008. gadā,  kad veiksmīgi sadarbojoties ar Robertu Lejasmejieru  tapa vairāki projekti. DJ Dween kļuva atpazīstams pēc tam, kad viņa producētā un kopīgi ar dziedātāju Miku Dukuru izpildītā dziesma „ Tu mani cel” 2011. gadā kļuva par latviešu deju mūzikas klubu hitu un nonāca arī „Muzikālās bankas” finālā. Ieeja brīva.

Koncerts "Kungi uzlūdz dāmas"

Koncerts

Laiks: 4. maijā plkst.19.00 

Vieta: Viļānu pilsētas stadionā, Viļānos

Apraksts: Koncertprogramma „Kungi uzlūdz dāmas”. Lai iepriecinātu visu sieviešu sirdis, tautā mīlētie skatuves mākslinieki - GUNTIS SKRASTIŅŠ, ARTIS ROBEŽNIEKS, ANDRIS SKUJA, ŽORŽS SIKSNA, DAINIS PORGANTS , kā arī Latvijas izcilais saksofona virtuozs RAIVO STAŠANS sniegs neaizmirstamu koncertu. Programmā skanēs populārākās estrādes “zelta” dziesmas, kā arī būs dzirdami vairāki pirmatskaņojumi. Ieeja brīva.

Baltā galdauta svētki

Baltā galdauta svētki?v=1529865521

Laiks: 4. maijā plkst.15.00

Vieta: Viļānu pilsētas stadions, Viļāni

Apraksts: Svinīgs svētku koncerts un Baltā galda klāšana. Viļānu novada pašdarbības kolekīvu koncerts, dažādas izklaides lielākiem un mazākiem. Baltā galda klāšanā aicinām iesaistīties ikvienu pasākuma dalībnieku, līdzi ņemot nelielu cienastu. Pēc pasākuma kopīgi uzcienāsimies pie Baltā galda.

Viļānu novada pašvaldība
Twitter Instagram Facebook
A A A