Gūst darba pieredzi, vasarā strādājot pašvaldībā

Jau ceturto gadu Viļānu vidusskolas un Dekšāru pamatskolas jauniešiem, kuri mācību gada noslēgumā uzrādījuši labākos vidējos vērtējumus mācībās, vasarā tiek dota iespēja strādāt vienu mēnesi. Šī ir lieliska iespēja iepazīt dažādu speciālistu pienākumus, satikt jaunus cilvēkus, kļūt atbildīgākam un ar savu darbiņu Viļānu novadu padarīt vēl skaistāku!

Šomēnes darba pienākumi jauniešiem ir visdažādākie. Jelizavetas uzdevums ir sekot kārtībai atpūtas vietās pie ūdenstilpnēm – lai tās būtu tīras, sakoptas un pieejamas ikvienam.  Annas, Samantas un Inetas darbavieta ir Viļānu novada pašvaldība. Tur strādājot ikdienā, meitenēm ir iespēja labāk iepazīt pašvaldības darbu un darbinieku pienākumus. Marina, Viktorija, Vladislavs un Diāna tiek iesaistīti Viļānu pilsētas labiekārtošanas darbos.

Sākoties jūlija mēnesim, pie darba ķersies jau citi jaunieši, bet visi kopā vēlamies pateikties Viļānu novada pašvaldībai par sniegto iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku un gūt jaunas zināšanas un pieredzi!

Projekts “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” tiek īstenos ar Nodarbinātības valsts aģentūras atbalstu. Vasaras brīvlaikā Viļānu novada pašvaldībā tiek plānots nodarbināt 30 jauniešus.

Teksts: Samanta Reine
Foto: projekta dalībnieki