Darba devējus aicina pieteikties vakanču gadatirgum

Novērtējot pozitīvo pieredzi vakanču gadatirgu organizēšanā 2013.gadā, arī šī gada pavasarī Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) organizēs piecus reģionālos vakanču gadatirgus visā Latvijā. Aizvadītajā gadā vakanču gadatirgos piedalījās vairāk nekā 120 darba devēji un 8 000 darba meklētāji. Darba devēji piedāvāja 800 vakances, no kurām trešdaļa tika aizpildītas jau vakanču gadatirgu laikā.

Vakanču gadatirgus norises vietas:

Reģions

Pilsēta

Datums

Laiks

Norises vieta

Latgale

Daugavpils

29.04.2014.

Daugavpils Olimpiskais Centrs

Daudzfunkcionālais Sporta Komplekss

(Stadiona iela 1, Daugavpils)

Zemgale

Jelgava

08.05.2014.

11.00-15.00

Jelgavas Amatu vidusskola

(Akadēmijas iela 25, Jelgava)

Rīga

10.05.2014.

Kronvalda parks

(pie Kongresu nama)

Kurzeme

Liepāja

14.05.2014

11.00-15.00

Liepājas latviešu biedrības nams

(Rožu laukums 5/6,Liepāja)

Vidzeme

Valmiera

16.05.2014.

Valmieras kultūras centrs

(Rīgas iela 10, Valmiera)

2014.gadā vakanču gadatirgos ar Aģentūras un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances. Vienlaikus, tā ir iespēja darba meklētājiem klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem, iegūt plašu informāciju par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem, Aģentūras pakalpojumiem. Darba devējiem savukārt dalība vakanču gadatirgos ir lieliska iespēja prezentēs savu uzņēmumu, informēt darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem, klātienē.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam jāsazinās ar tuvāko Aģentūras filiāli (skatīt pielikumā) un jāpiesaka vakance (telefoniski, e-pastā vai personīgi Aģentūras filiālē).

Mēs augstu vērtējam līdzšinējo sadarbību un esam atvērti jaunām sadarbības iespējām. Būsim pateicīgi, ja radīsiet iespēju informēt savas pašvaldības iedzīvotājus un darba devējus par vakanču gadatirgu, kas veicinās nodarbinātības un darba tirgus attīstību katrā reģionā un Latvijā kopumā.

AĢENTŪRAS FILIĀĻU KONTAKTINFORMĀCIJA

Sīkāka informācija www.nva.gov.lv