Aktualitātes

Bērnu un jauniešu centra pārstāvji piedalījās starptautiskā folkloras festivālā

Bērnu un jauniešu centra pārstāvji piedalījās starptautiskā folkloras festivālā

29.maijā Zilupē notika starptautiskais folkloras festivāls “Talantu varavīksne”, kurā līdzās Kazahstānas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, kā arī Latvijas dalībniekiem uzstājās arī Viļānu vidusskolas Bērnu un jauniešu centra vizuālās mākslas un keramikas pulciņu dalībnieces (skolotāja Aija Prauliņa), demonstrējot keramikas rotu kolekciju “Rotas” un tērpu kolekciju “Dubultspēle”. 

Bērnu un jauniešu centra pārstāves – Viktorija Šarigina, Marija Bebriša, Megija Gunda Broka, Juliāna Tamane, Alise Klinta Broka un Aīda Patmalniece izpelnījās ne vien skatītāju simpātijas, bet arī atveda mājās 1.pakāpes diplomu.

Tāpat festivāla ietvaros Bērnu un jauniešu centra skolēni ar saviem radošajiem darbiem piedalījās lietišķās mākslas darbu izstādē.  Floristikas pulciņa audzēknes Adriāna Tumane, Tatjana Cvetkova un Karalīna Nadežņikova kopā ar skolotāju Vilhelmīni Zīru bija sagatavojušas neparastu putnu kolekciju, savukārt keramikas pulciņa audzēknes (skolotāja Aija Prauliņa) skatītāju uzmanībai piedāvāja dažādus māla izstrādājumus. Darbu autoru vidū Alise Klinta Broka, Marija Bebriša, Violeta Šarigina, Milena Samuilova, Arianna Jukolo.

Festivālā valdīja ļoti patīkama un draudzīga gaisotne, bija ļoti daudz spilgtu un pārsteidzošu priekšnesumu. Sevišķi interesanti bija pavērot citu valstu dalībnieku sniegumus. Visi skolēni varēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, nogaršot latviešu nacionālo ēdienu – zirņus, kā arī festivāla noslēgumā izdejoties diskotēkā.

Aija Prauliņa

Bērnu un jauniešu centra pedagogs

2016-06-15
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A