Aktualitātes

Atklātais čempionāts dartā

Atklātais čempionāts dartā

     2.decembrī norisinājās Viļānu atklātais čempionāts dartā. Dalībnieki bija ieradušies no Bauskas, Vecpiebalgas, Jēkabpils, Kārsavas, Ludzas, Rēzeknes un Viļāniem.    

      Sacensības norisinājās pēc darta spēles noteikumiem ar 501 sākumu un dubulto nobeigumu individuālajās un pielozēto paru sacensībās.

      Kungi spēlēja divās apakšgrupās un četri labākie spēlētāji no katras grupas, izslēgšanas spēlēs noskaidroja titula ieguvējus. Sīvā cīņā par 3. vietu mājinieks Aivars Šutka izcīnīja uzvaru pret Bauskas kluba pārstāvi Raimondu Jankūnu, bet finālā, pārspējot jēkabpilieti Rihardu Tomašicki, par uzvarētāju kļuva kārsavietis Laimonis Naglis.

      Dāmas izspēlēja visas spēles pēc apļa sistēmas un par uzvarētāju kļuva Vecpiebalgas kluba pāstāve Avelīna Lāce, bet mājiniece Marija Ružāne 2. vietā un 3. vietu ieguva Areta Kovaļevska no Bauskas.

      Neizkļuvušie spēlētāji no apakšgrupas, spēlēja gadarījuma turnīru, kurā par uzvarētāju kļuva Olga Kaņepa no Bauskas, 2. vietā Ilva Kalniņa un 3. vietā Aleksandrs Kalderauskis.

       Pēc individuālajām sacensībām, tika izspēlētas pielozēto pāru sacensības, kurās piedalījās septiņi pāri. Par uzvarētājiem kļuva Oskars Kuzmans un Avelīna Lāce, kuri  finālā ar rezultātu 3:2 pārspēja Rihardu Tomašicki un Mariju Ružāni, kuri izcīnīja 2. Vietu, 3. vietā - Aivars Šutka un Raimonds Jankūns.

Sponsoru sagādāto īpašo balvu par pirmajiem iemestiem 180 punktiem izcīnīja Aivars Šutka, kurš sacensību laikā 180 punktus savāca trīs reizes. Sponsoru balvu par lielāko nobeigumu saņēma sievietēm Ilva Kalniņa, kuras labākais nobeigums no 114 punktiem. Vīriešiem labākais nobeigums Laimonim Naglim no 157 punktiem.

   Novēlot klusu un mierīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku, sacensību dalībnieki izsaka pateicību Viļānu novada pašvaldībai  un Sporta skolai par kausiem un balvām.

Galvenais tiesnesis: Aivars Šutka

2017-12-07
Viļānu novada pašvaldība
Instagram Facebook
A A A