Sabiedriskā apspriešana par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām

Sabiedriskā apspriešana par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām?v=1490505695

Aicinām piedalīties Eiropas Komisijas organizētajā sabiedriskajā apspriešanā, aizpildot anketu tiešsaistē. Aptauja tiek veikta, lai uzzinātu sabiedrības viedokli par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā.

Deinstitucionalizācija un atbalsta pasākumi

Deinstitucionalizācija un atbalsta pasākumi?v=1490505695

Visā valstī līdz 2020.gadam tiks īstenots Eiropas Savienības  fondu atbalstīts projekts, kura mērķis ir deintitucionalizācija (DI) – pakalpojumu sistēmas izveide, kas sniedz personai, kurai ir ierobežotas spējas sevi aprūpēt, nepieciešamo atbalstu, lai spētu dzīvot mājās vai ģimeniskā vidē. DI ir vērsta uz neatkarīgas dzīves veicināšanu personām ar garīgā rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

SAC „Cerība” – viens no kontrolpunktiem orientēšanās braucienā pa seno Latgali

SAC „Cerība” – viens no kontrolpunktiem orientēšanās braucienā pa seno Latgali?v=1490505695

Šogad Sociālā atbalsta centrs „Cerība” kļuva par vienu no kontrolpunktiem lielajā orientēšanās braucienā. Augustā tajā ieradās sacensību  dalībnieki, atstājot pārsteiguma dāvanas sociālā atbalsta centra apmeklētājiem, savukārt septembrī tika rīkots pasākums, SAC „Cerība” apmeklētāji tās varētu saņemt.

Labklājības ministrija izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2014”

Labklājības ministrija (LM) no 4.septembra līdz 10.oktobrim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2014.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Veselības grupas „Kustību prieks”

Veselības grupas „Kustību prieks”?v=1490505695

Viļānu novada pašvaldība īstenoja projektu „Kustību prieks”, kura rezultātā ir iepirkts sporta aprīkojums (vingrošanas trenažieri, vingrošanas bumbas, hanteles, nūjošanas nūjas u.c.) nodarbību organizēšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanai Viļānu novada iedzīvotājiem.

Sociālā dienesta informācija

Kā ziņo Labklājības ministrija, paredzams, ka 2014.gadā "ES pārtikas pakas" vēl nebūs pieejamas Latvijas iedzīvotājiem. Tiek plānots, ka, sākot ar 2015.gadu, iedzīvotāji tiks nodrošināti ar Eiropas Atbalsta fonda atbalstu un varēs saņemt pārtikas pakas.

Aizritējušas Labestības dienas Viļānu novadā

Aizritējušas Labestības dienas Viļānu novadā?v=1490505695

Laikā no šā gada 2. līdz 6.jūnijam Viļānu novadā pirmo reizi norisinājās Labestības dienas, ko organizēja novada pašvaldības Sociālais dienests. Šajās dienās ikviens novada iedzīvotājs un uzņēmējs tika aicināts ziedot cēliem mērķiem kā naudas līdzekļus, tā arī dažādas mājsaimniecībā noderīgas lietas, mēbeles un apģērbu. 6.jūnijā sirsnīgā gaisotnē brīvdabas estrādē, Lakstīgalu salā notika Labestības dienu noslēguma pasākums, kur pulcējās ģimenes, lai kopā pavadītu laiku, iesaistoties interesantās aktivitātēs.

Kopābūšanas prieks – atslēga pozitīvām emocijām

Trešdien, 15.janvārī, uz atpūtas pēcpusdienu pagaidu Kultūras nama telpās pulcējās Viļānu novada Sociālā dienesta vecākā gadagājuma iedzīvotāji un atbalstītāji, lai saturīgi un interesanti pavadītu laiku kopā. Ar Sociālā dienesta un Viļānu kultūras nama darbinieku gādību pensionāri varēja gan padejot, gan uzspēlēt kādu spēli un atrakciju. Kā pastāstīja sociālā darbiniece un pasākuma organizatore Ineta Kalniņa, pasākuma dalībnieki bija ļoti atraktīvi, labprāt iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs.

Rudens fantāzijas Sociālā atbalsta centrā “Cerība”

Ikviens interesents šā gada 16.septembrī aicināts uz Viļānu Sociālā atbalsta centru “Cerība”, lai kopīgiem spēkiem izveidotu krāšņu rudens ziedu un kompozīciju izstādi “Rudens fantāzijas”.  Izstādi varēs papildināt nedēļas garumā.

Kontaktinformācija: Rita Ruba, t. 28326928

Sociālā atbalsta centra “Cerība” vadītāja

Bērni attīstīja un pilnveidoja sociālās iemaņas

Bērni attīstīja un pilnveidoja sociālās iemaņas?v=1490505695

Šī gada jūnija mēnesī Sociālajā atbalsta centrā „Cerība” notika vasaras atpūtas grupa Viļānu novada maznodrošināto, daudzbērnu un sociālā riska ģimeņu bērniem. Kopumā piedalījās 30 bērni vecumā no 6-13 gadiem. Vasaras grupas norisē dalībnieki īstenoja aktīvu, sportisku un radošu programmu.

Twitter Draugiem Facebook