Priecīgus Jāņus un Līgo svētkus!

Priecīgus Jāņus un Līgo svētkus!?v=1529836800

No gaismas, kas kalnos zied,
Ņem spēku no nakts bez tumsas,
Kas šonakt pār zemi iet.

A. Anitīna

Vēlam auglību un svētību, lai katrs piedzīvo Jāņu spēku, kas vairo izturību!
Lai Jāņu dziesmām bagāti un ugunskura liesmām izgaismoti Līgo svētki!

Viļānu novada pašvaldības vārdā
domes priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova

Viļānu novada pašvaldības administrācijas darba laiks 22. jūnijā

Viļānu novada pašvaldības administrācijas darba laiks 22. jūnijā?v=1529836800

Viļānu novada pašvaldības administrācijas darba laiks 22. jūnijā: no plkst. 8.00 līdz 15.00 bez pusdienu pārtraukuma.

Lauku dienas aicina pieteikties amatniekus, mājražotājus un ēdinātājus

Lauku dienas aicina pieteikties amatniekus, mājražotājus un ēdinātājus?v=1529836800

Viļānu novada pašvaldība līdz 3. jūlijam aicina pieteikties “Lauku dienas” dalībai ēdinātājus, lietišķās mākslas priekšmetu vai izstrādājumu un amata pratējus, kas norisināsies 12. jūlijā Latgales lauksaimniecības zinātnes centra izmēģinājumu laukos (Viļānu – Rēzeknes 3. km).

Viļānos notiks tradicionālā Lauku diena

Viļānos notiks tradicionālā Lauku diena?v=1529836800

SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs”, APP “Agroresursu un ekonomiskas institūts” sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību aicina visus interesentus uz jau ierasto Lauku dienu Viļānos, kas norisināsies 12. jūlijā plkst. 10.30.

Norisinājās Viļānu novada atklātie čempionāti pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm?v=1529836800

11. un 13.jūnijā Viļānu pilsētas stadionā norisinājās Viļānu novada atklātie čempionāti pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm. Šogad uz sacensībām ieradās 5 sieviešu un 12 vīriešu komandas – no Rēzeknes, Rēzeknes novada, Kārsavas un Viļāniem. Vairākas spēles bija interesantas un saspringtas, jo spēles uzvarētāju varēja noteikt tikai trīs setos.

Peldūdeņu testēšana Viļānu novadā

Peldūdeņu testēšana Viļānu novadā?v=1529836800

Pašvaldība saņēmusi no mikrobioloģiskās un fizikāli-ķīmiskās izmeklējumu laboratorijas peldūdeņu testēšanas rezultātus. Peldūdeņi pārbaudīti divās oficiālās peldvietās – Maltas upē un Radopoles ezerā.

Aicina uzadīt zeķes pāvestam

Aicina uzadīt zeķes pāvestam?v=1529836800

Labdarības organizācija “Caritas Latvija” sadarbībā ar laikrakstu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” aicina sagatavot dāvanu pāvestam Franciskam – uzadīt rakstainas zeķes. Kā uzsver iniciatīvas idejas autori, tā būs sirsnīga, silta un tautiska dāvana Svētajam tēvam.

Mediķi: Rūpēties par veselību Dziesmu svētkos ir tikpat svarīgi, kā nesajaukt deju soļus?v=1529836800

Ar dziesmām, dejām, košiem tērpiem pavisam drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Vēl pirms lielā notikuma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina ikvienu padomāt par savu veselību.

Rīt tiešsaistē skaties kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!” ceturto lekciju/diskusiju?v=1529836800

Otrdien, 19. jūnijā plkst. 18.00, notiks ceturtā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam par vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas, bērnu audzināšanas procesā. Lekciju vadīs sociālā pedagoģe Vineta Preisa un veselības eksperte Diāna Platace.

Dīnys nūmetne pusaudžim “Sūpluok”

Dīnys nūmetne pusaudžim “Sūpluok”?v=1529836800

Latgalīšu kulturys bīdreiba (LKB) ir pīsadalejuse daudzu kulturys pasuokumu reikuošonā, tymā skaitā četru pasauļa latgalīšu saītu organiziešonā, atbaļstejuse školuotuoju vosorys kursu-nūmetnis “Vosoruošona” nūrisi, pīsadolūt kai lektori voi pasuokumu dalinīki. Latvejis vaļsts symtgadis godā LKB grib radeit jaunu tradiceju – bārnu i pusaudžu nūmetņu reikuošonā. Sūpluok ar nūmetnis dalinīkim izdzeivojūt latviski latgaliskuos vierteibys, styprynūt teritorialuos i nacionaluos pīdereibys apziņu.

Twitter Instagram Facebook