Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!?v=1545237463

Ziemassvētki ir brīnumu un pārdomu laiks, kad izvērtējam padarīto, pārdzīvoto un izjusto.
Šis laiks liek justies priecīgi un svinīgi.
Vēlos pateikt paldies visam Viļānu novada iedzīvotājiem par uzticību un atbalstu.
Aicinu rūpēties par savu veselību, izturēties ar cieņu pret līdzcilvēkiem, atrast laiku, lai priecātos pašiem par to, kas jums ir, un dāvāt prieku citiem.
Ticēsim brīnumiem un nezaudēsim cerību par gaišāku un skaistāku rītdienu.
Lai Jums vairāk labo darbu, un labs noskaņojums visu nākamo gadu!
Gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019. gadu!

Viļānu novada pašvaldības
Domes priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova

Lauras Desaines darbu izstāde

Lauras Desaines darbu izstāde?v=1545237463

No 2018. gada 19. decembra līdz 2019. gada 1. februārim Viļānu pilsētas bibliotēkā būs skatāma Lauras Desaines personālizstāde. Tajā ir apskatāmi 39 lieliski zīmējumi. Lauras Desaines ilustrācija rotā nesen iznākušās grāmatas "Dvēseles valoda" vāku.

Viļānu novada pašvaldības VPVKAC

Viļānu novada pašvaldības VPVKAC?v=1545237463

Ātrāk, ērtāk, izdevīgāk – tāda ir Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) devīze, kas Viļānu novada pašvaldībā darbojas jau vairāk kā trīs gadus, sniedzot dažādus pakalpojumus Viļānu un kaimiņu novadu iedzīvotājiem.

Pilsētas lielās egles iedegšana

Pilsētas lielās egles iedegšana?v=1545237463

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Viļānu pilsēta top skaistāka, lai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem radītu svētku noskaņu: apgaismes laternu stabus izrotā LED gaismekļu virtenes, un pilsētas centrā tiek izdekorēta eglīte. Šogad Viļānu pilsētas Ziemassvētku lielā egle ir izrotāta ar dekoriem, ko izgatavoja paši iedzīvotāji. Viļānu novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus veidot papīra cimdiņus, kuri tika iekārti eglītē, lai zaļajai skaistulei ir silti. Cimdiņus sarūpēja gan mazie, gan lielie – Viļānu vidusskolas un Dekšāru pamatskolas audzēkņi, Sokolku pagasta iedzīvotāji, Viļānu pilsētas PII bērni, Viļānu pagasta PII bērni, bērnu un jauniešu centrs, Viļānu kultūras nama darbinieki, Dabas draugu radošās pētniecības centrs “Dadzis” un Viļānu novada iedzīvotāji. Katrs cimdiņš ir skaists, veidots ar mīlestību un centību. Piedalīšanās egles rotāšanā – tā ir iespēja gan jautri pavadīt laiku, gatavojot rotājumus, gan priecāties par rezultātu, redzot savu un citu roku darbu egles zarā un aplūkojot citus darbus.

Svarbumbu cēlāji pabeidza sezonu un atzīmēja Latvijas 100-gadi

Svarbumbu cēlāji pabeidza sezonu un atzīmēja Latvijas 100-gadi?v=1545237463

8.decembrī, Viļānu novada Dekšārēs notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā. Sacensībām bija īpaša nozīme, tā kā tie tika veltīti Latvijas Republikas 100-gadīgai jubilejai, tad dalībniekiem tika sagatavotas speciālas balvas. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem un grūti izbraucamajiem Latgales slidenajiem ceļiem, dalībnieku skaits bija visai kupls. Kopumā piedalījās vairāk nekā septiņdesmit dalībnieku no astoņām komandām.

Sacensības vieglatlētikā

Sacensības vieglatlētikā?v=1545237463

23.novembrī Ludzā norisinājās Ludzas Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A un B grupām. Viļānu novada sporta skolu pārstāvēja vairāki vieglatlēti un kopumā izcīnīja 10 medaļas.

Vakance: AUTOBUSA VADĪTĀJS

Vakance: AUTOBUSA VADĪTĀJS?v=1545237463

Viļānu novada pašvaldība aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU. Prasības: vidējā izglītība; latviešu valodas zināšanas; 95. kods profesionālās zināšanās (sertifikāts) un vadītāja karte (čips), augsta atbildības sajūta un precizitāte; B,D kategorijas transportlīdzekļu vadītāja apliecība; CV sūtīt uz e-pastu novads@vilani.lv vai iesniegt Viļānu novada pašvaldībā, Kultūras laukums 1A, Viļānos, kabinetā 2.7. Kontakttālrunis: 64628033.

Radošā darbnīca Sokolku pagasta klubā

Radošā darbnīca Sokolku pagasta klubā?v=1545237463

20. decembrī plkst. 16.00 Sokolku pagasta klubā taisīsim putnus no vates un līmes. Visi materiāli darbam būs nodrošināti. Darba ilgums 1 stunda.

Ziemassvētku pasākums Sokolku pagasta klubā

Ziemassvētku pasākums Sokolku pagasta klubā?v=1545237463

Aicinām 29. decembrī plkst. 19.00 Sokolku pagasta klubā uz Ziemassvētku pasākumu pie galdiņiem ar spēlēm un dejām. Lūgums iepriekš rezervēt galdiņu Sokolku pagasta klubā vai pa tālruni 26027843. Dalības maksa 0.50 EUR.  Ieeja no 18 gadu vecuma.

Ziemassvētku pasākums skolas vecuma bērniem Sokolkos

Ziemassvētku pasākums skolas vecuma bērniem Sokolkos?v=1545237463

Visi skolas vecuma bērni tiek aicināti uz Ziemassvētku pasākumu, kas notiks Sokolku pagasta klubā 26. decembrī plkst. 18.00. Būs diskotēka ar spēlēm, stafetēm un karstā tēja.