LAUKU DIENA VIĻĀNOS 2019 - aicinām pieteikties amatniekus, mājražotājus un ēdinātājus

LAUKU DIENA VIĻĀNOS 2019 -  aicinām pieteikties amatniekus, mājražotājus un ēdinātājus?v=1561509265

Viļānu novada pašvaldība līdz 8.jūlijam aicina pieteikties “Lauku diena 2019”  dalībai lietišķās mākslas priekšmetu, izstrādājumu un amata pratējus, mājražotājus, ēdināšanas pakalpojuma sniedzējus, kas norisināsies 11. jūlijā Latgales lauksaimniecības zinātnes centra izmēģinājumu laukos (Viļānu – Rēzeknes 3. km).

Viļānos notiks par tradīciju kļuvusī Lauku diena

Viļānos notiks par tradīciju kļuvusī Lauku diena?v=1561509265

SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs”, APP “Agroresursu un ekonomikas institūts” sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību aicina visus interesentus uz jau ierasto Lauku dienu Viļānos, kas norisināsies 11. jūlijā, plkst. 10.30.

Minifutbols Viļānos

Minifutbols Viļānos?v=1561509265

6. un 7. jūnijā, Viļānu pilsētas stadionā notika sacensības minifutbolā. Sporta skola šāda veida sacensības minifutbolā rīkoja pirmo reizi. Uz sacensībām bija ieradušās komandas no Balviem, Rēzeknes, Ludzas, Jēkabpils, Gulbenes, Viļāniem un Dekšārēm.

Lekcijas jauniešiem

Lekcijas jauniešiem?v=1561509265

Sestdien, 29. jūnijā, Viļānu Kultūras nama Mazajā zālē notiks lekcijas jauniešiem par tēmām "Iekšējā izaugsme un dzīves kvalitāte" un "Dziļu, patiesu un laimīgu attiecību pamati jauniešiem". Ieeja bez maksas. Lekcijas notiek Eiropas Solidaritātes korpusa projekta "Pakāpieni attīstībai" projekta nr. 2018-1-LV02-ESC31-002405 ietvaros.

Informācija iedzīvotājiem

Informācija iedzīvotājiem?v=1561509265

Viļānu novada pašvaldība informē, ka peldēties Radopoles ezerā no autoceļa Viļāni-Preiļi puses ir droši. Dzelzsbetona elementu izcelšana no ezera gultnes ir veikta pilnībā!

Līgo dienas lustes visai ģimenei

Līgo dienas lustes visai ģimenei?v=1561509265

23. jūnija dienas vidū, Viļānu Kultūras nama pagalmā gan lieli, gan mazi novada iedzīvotāji sanāca uz aktivitātēm piepildītu pasākumu Līgo dienas noskaņās.

Viļānu novads ielīgoja Dekšārēs

Viļānu novads ielīgoja Dekšārēs?v=1561509265

22. jūnija vakarā, Dekšāru pagasta estrādē notika tradicionālā Līgo svētku ielīgošana, kur šogad dzimšanas dienas svinēja arī divi pašdarbnieku kolektīvi- pūtēju orķestris "Dekšāres" un jauniešu TDK "Raksteņš".

Atceroties Ebreju tautas traģēdiju

Atceroties Ebreju tautas traģēdiju?v=1561509265

4. jūlijā Viļānu pilsētas bibliotēka, sadarbojoties ar Viļānu Novadpētniecības muzeju un radošo kopu "Atļaujies ienākt" rīko pasākumu "Atceroties ebreju tautas traģēdiju".

Animācijas filma "Lote un pazudušie pūķi"

Animācijas filma

5. jūlijā, plkst. 13.00 Viļānu kultūras namā tiks rādīta latviešu animācijas filma ``Lote un pazudušie pūķi``. Bez vecuma ierobežojuma. Ieeja bez maksas.

Filma "Blakus"

Filma

28. jūnijā, plkst. 19.00, Viļānu kultūras namā tiks rādīta Alises Zariņas filma ``BLAKUS``. Ieejas maksa: 3Eur, vecuma ierobežojums: ieteicams no 16 gadiem.