Viļānu novada pašvaldība aicina pieteikties uz vakanto pašvaldības policijas inspektora amatu?v=1534904207

Viļānu novada pašvaldība aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru uz pilnu slodzi, kura pienākums ir nodrošināt Viļānu novada pašvaldības saistošo noteikumu izpildi un sabiedrisko kārtību  novada administratīvajā teritorijā.

Atrasts telefons

Atrasts telefons?v=1534904207

Viļānu novada svētku pasākumā Lakstīgalu salā tika atrasts mobilais telefons "Samsung". Lūdzam īpašnieku atsaukties un griezties pie Viļānu novada pašvaldības policista, zvanot pa tel. 27124976.

17. augustā tika atklāts Dabas draugu radošās pētniecības centrs “Dadzis”

17. augustā tika atklāts Dabas draugu radošās pētniecības centrs “Dadzis”?v=1534904207

Lai Viļānu novadā saruktu to ēku skaits, kurām nav pielietojuma, Viļānu mežniecības ēkā tika izveidots Dabas draugu radošās pētniecības centrs “Dadzis”. Viļānu novada pašvaldība ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalstu un Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) sniegto finansējumu īstenoja projektu “Dabas draugu radošās pētniecības centra "Dadzis" izveidošana”, kas tika iesniegts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākumā “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Vasaras sezonas noslēguma diskotēka

Vasaras sezonas noslēguma diskotēka?v=1534904207

25. augustā noslēdzam Viļānu Lakstīgalu salas vasaras sezonu. Pie dīdžeja pults DJ Rūdis un DJ Arnis. Ieejas maksa  2.00 EUR.

Vēl plašākas iespējas jauniešiem: “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Vēl plašākas iespējas jauniešiem: “Eiropas Solidaritātes korpuss”?v=1534904207

Lai veicinātu solidaritāti visā Eiropā, Eiropas Komisija (EK) ir izstrādājusi jaunu starptautisku programmu – “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Tā jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedāvās iegūt starptautisku un nacionālu pieredzi brīvprātīgajā darbā, atrast savu pirmo prakses vai darba vietu, kā arī īstenot solidaritātes projektus, ieguldot savu enerģiju un idejas sabiedrībā aktuālu izaicinājumu risināšanā. Pirmais projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 16. oktobris.

Viļānu novada pašvaldības domes sēde notiks 23. augustā

Viļānu novada pašvaldības domes sēde notiks 23. augustā?v=1534904207

Viļānu novada pašvaldība informē: domes sēde notiks 23. augustā plkst.15.00 Viļānu novada pašvaldības zālē.

Viļānu novada sporta svētki 2018

Viļānu novada sporta svētki 2018?v=1534904207

18. augusta saulainā rītā Viļānu pilsētas stadionā pulcējās aktīvākie Viļānu novada iedzīvotāji, lai šo dienu pavadītu sportiskā garā, iesaistoties dažādās sportiskās aktivitātēs. Kā katru gadu, arī šogad sporta svētkos sportoja vairāk nekā 100 dalībnieku un 11 komandām tai skaitā, arī jaunieši no Gruzijas, Polijas un Baltkrievijas, kuri viesojās Viļānu novadā “Erasmus+” projekta ietvaros.

Ir noslēdzies konkurss “Sakoptākais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vai privātmāju pagalms Viļānu novadā 2018. gadā”?v=1534904207

Viļānu novada iedzīvotājiem bija iespēja pieteikt savu īpašumu, lai tas pretendētu uz kādu goda titulu konkursā “Sakoptākais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vai privātmāju pagalms Viļānu novadā 2018. gadā”.

Militārajās mācībās “Namejs 2018” pārbaudīs Nacionālo bruņoto spēku gatavību valsts aizsardzības uzdevumu izpildei?v=1534904207

No 20. augusta līdz 2.septembrim visā Latvijā notiks līdz šim lielākās militārās mācības “Namejs 2018”, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei kā patstāvīgi tā arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Aicina pieteikties bezmaksas apmācībām Latvijas kultūras vēstnieku nometnē

Aicina pieteikties bezmaksas apmācībām Latvijas kultūras vēstnieku nometnē?v=1534904207

Lai kopīgās mācībās pilnveidotu savas zināšanas par kultūras daudzveidību, identitāti un sabiedrības saliedēšanu, dažādu vietējo kopienu kultūras līderi – latvieši un īpaši mazākumtautību pārstāvji no visas Latvijas, - aicināti piedalīties apmācību ciklā “Latvijas kultūras vēstnieku nometne”. Apmācības notiks no 2018. gada 13. līdz 16. septembrim Lubānas novadā,  Indrānu pagasta “Ezerniekos”.