Noskaidroti konkursa “Gada cilvēks” laureāti

Noskaidroti konkursa “Gada cilvēks” laureāti?v=1511085823

Jau vairākus gadus pasākumā, kas ir veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, sakām paldies Viļānu novada labākajiem darba darītājiem un cilvēkiem, kas ir devuši ieguldījumu Viļānu novada attīstībā. Ir noskaidroti arī šī gada laureāti. Laureātus sumināsim 18. novembrī plkst.14.00 Viļānu kultūras namā.

Lūdzam Viļānu pilsētas Goda pilsoņus (Maruta Latkovska, Bruno Baronskis, Valentīna Broka, Vitālijs Utināns, Veneranda Stramkale, Ausma Susekle, Jāzeps Sitnieks, Aldona Zepa, Pāvels Plotnikovs, Jānis Gribusts, Leopolds Zunda) pagodināt  ar savu klātbūtni pasākumā.

Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā!

Latvija mūsu sirdīs ir ik dienu, bet tieši novembrī mēs dzīvojam īpašā pateicībā un priekā par neatkarību un brīvību. Viļānu novada pašvaldības vārdā sveicu 99. Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā un novēlu sirsnīgus svētkus! Saules mūžu Latvijai!

Viļānu novada pašvaldības
domes priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova

Novuss - spēle, kas vieno paaudzes

Novuss - spēle, kas vieno paaudzes?v=1511085823

11. novembrī Lāčplēša dienas noskaņā norisinājās Viļānu novada atklātais čempionāts novusā. Tas pulcēja gandrīz 20 novusa spēles cienītājus – vairākus Viļānu novada iedzīvotājus, kā arī viesus no Rēzeknes un Nagļiem.  Spēles norisinājās dažādās kategorijās – sieviešu vienspēles un dubultspēles, vīriešu vienspēles un dubultspēles.

Būvdarbi un satiksmes ierobežojumi Centrālajā ielā

Būvdarbi un satiksmes ierobežojumi Centrālajā ielā?v=1511085823

Viļānos ir uzsākta projekta “Industriālo teritoriju tīklojuma izveide uzņēmējdarbības veicināšanai Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novados” īstenošana. Šī projekta ietvaros plānoti vērienīgi rekonstrukcijas darbi Centrālajā ielā un Tevenānu ielā, t.sk. paredzēti kanalizācijas un ūdensvada pārbūves un izbūves darbi. Projekta attiecināmo izmaksu summa - 1 902 407,45 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 1 617 046,33 EUR,  pašvaldības budžeta finansējums (ieskaitot valsts budžeta dotāciju) 285 361,12 EUR.

Pašvaldības administrācijas darba laiks 17. novembrī

Pašvaldības administrācijas darba laiks 17. novembrī?v=1511085823

Viļānu novada pašvaldības administrācija 17. novembrī, pirmssvētku dienā, strādās no plkst.8.00 līdz 15.00 bez pusdienu pārtraukuma

Nekustamā īpašuma Viļānos izsole

Nekustamā īpašuma Viļānos izsole?v=1511085823

VAS "Latvijas Pasts" informē, ka pieņemts lēmums par nekustamā īpašuma Rēzeknes ielā 24/1, Viļānos, Viļānu novadā atsavināšanu.

Svētku koncerts "Veltījums Tev, Latvija!" Dekšārēs

Svētku koncerts

19. novembrī plkst.19.00 Dekšāru pamatskolas zālē notiks svētku koncerts "Veltījums Tev, Latvija!". Piedalās pūtēju orķestris "Dekšāres", garīgās mūzikas koris "Reversium", vīru kopa "Kūzuls", Dekšāres pagasta jauniešu tautas deju kolektīvs, jauniešu vokālais ansamblis, Anita & Uldis. Pēc koncerta atpūtas vakars amatiermākslas kolektīviem un skatītājiem. Spēlē Anita & Uldis. Ieeja brīva.

Kursēs autobuss: Salmiņi (plkst.18.00) -Atspuka (18.05) - Varakļānu DUS (18.20) - Varakļāni/veikals TOP (18.25). Informācija par transportu: 27874853.

Aicinājums Viļānu novada un kaimiņu pagastu iedzīvotājiem pievienoties kolektīviem?v=1511085823

Uzsākot jauno sezonu, Dekšāres pagasta amatierkolektīvu saimē ir radies neliels iztrūkums, tāpēc esat mīļi aicināti pieteikties šādos kolektīvos:

Filma visai ģimenei "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"

Filma visai ģimenei

Astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras.

20. novembrī plkst.14.00 filmu varēs noskatīties arī Viļānu kultūras namā. Ieeja 2 EUR.

Rudens balle Sokolkos

Rudens balle Sokolkos?v=1511085823

Sokolku kluba kolektīvs aicina uz tradicionālo Rudens balli 24. novembrī plkst.19.00 Sokolku pagasta klubā. Programmā: labāko zemnieku apbalvošana, pašmāju amatierteātra "Analiz" un sieviešu kluba "Odziņa" koncerts, balle Aināra Lipska pavadījumā ar dejām un spēlēm. Līdzi jāņem groziņš. Ieeja 0,50 EUR, pieteikšanās līdz 23.11 (tālr.: 26027843)

Twitter Instagram Facebook